Blog o pisaniu i nie tylko. Naucz się umiejętności pisania i wyszukaj ciekawe zasoby sieci. Zapraszam
Blog > Komentarze do wpisu

Jak zwiększyć pewność siebie

Ile zapłacisz za to aby bez żadnego skrępowania wejść w tłum ludzi i wykrzyczeć cokolwiek co leży Ci na sercu?

Ile kosztuje umiejętność podejścia do obcej dziewczyny / chłopaka i powiedzenie dowolnej rzeczy która nasuwa Ci się na myśl? Choćby "czy pójdziesz ze mną do łóżka"?

Jak cenne jest mówienie ludziom tego co naprawdę chcemy im powiedzieć, niezależnie od tego czy chcemy wygarnąć naszemu szefowi, że jest gburem, naszemu znajomemu że nas denerwuje lub naszemu współmałżonkowi, że to my mamy rację!

Jak często brak Ci pewności siebie?

Powyższe sytuacje to jedynie przykłady tych w których brak Ci pewności siebie, pomyśl - osobiście, ile razy brak pewności siebie towarzyszył Ci:

- w szkole,

- w pracy,

- wśród znajomych,

- w codziennych sytuacjach / na ulicy,

- a może nawet w łóżku?!

A więc chcesz zmienić swoje podejście, swój własny system wartości (który Cię ogranicza) i stać się człowiekiem pewnym siebie?

Jak zwiększyć pewność siebie?

Jest przynajmniej 1000 sposobów w których są ćwiczenia, treningi z coachem, metody prób i błędów, jednak wszystkie one mają swoje wady. Albo są dość drogie (sesja z coachem od 100 - 1000 zł), albo dość "inwazyjne", szokujące dla przeciętnego człowieka.

Ja zamiast tych wszystkich technik i złotych trików, polecam sprawdzoną metodę - System Hepika, oparty na afirmacjach mp3.

Dzięki afirmacjom, a także dodatkowym ćwiczeniom które wykonujesz, wcale nie walczysz z problemem... Eliminujesz jego źródło, którym jest Twoja podświadomość i złe nawyki a także przekonania o tym że jesteś:

- nieśmiałą osobą,

- niepewną siebie,

- gorszą od innych,

Te przekonania siedzą w Tobie bardzo głęboko. Czasem tak głęboko że nawet Ty osobiście ich nie dostrzegasz, a te ujawniają się na tyle dyskretnie, że sądzisz iż to całkiem normalne i tak już "widocznie" musi być.

Nie do cholery! Nie musi. Możesz to zmienić teraz i tu... Znajdź w Google System Hepika i zakup go - to będzie przełom w Twoim życiu.

----------------------------------------------------------------------------

A jeśli chcesz poczytać: pozytywne nastawienie i opinie o Hepika, to polecam gorąco.

piątek, 05 lipca 2013, realunreal1

Reklama

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: